درب کنسرو بازکن برقی

نام:
ايميل:
سايت:
   
متن پيام :
حداکثر 2000 حرف
كد امنيتي:
  
  
 
+ يك دوست 

سلامو

ممنون از توضيحاتتون. در پاسخ دوستي كه درباره هيپنوتيزم ودرمان آن خانم و حرفايي كه اوم خانم درباره زندگي هاي قبلي گفتهاند بايد بگم كه ارتباطي به تناسخ ندارد. اين موضوع ديگري سن ودليل ديگري دارد كه افراددر هيپنوتيزم يك چنين صحبت هايي مي كنند كه متاسفانه نميتوانم در اينجا توضيح بدهم. در جهان پديده هايي وجود دارد كه براي انسان هنوز نا شناخته است ولي به صرف ديده نشدن و عدم اثبات علمي نمي توان انها را انكار كرد ولي در اين مورد موضوع تناسخ نيست وعلت ديگري دارد. و اما درباره تناسخ يك سوال از دوستاني كه به ان معتقد هستند دارم، نهايت كمال انسان در اين دنيا چه مي تواند باشد؟ و و آيا به بازگشت هاي متوالي به اين جهان قدمي به سوي كمال بر خواهيم داشت؟ پاسخ من خير است. اين آمدن و رفتن ها اگر باشد كاري بيهوده است چون باز هم به اسير بودن در جسم، زمان، مكان، نياز هاي مادي و ... مي انجامد در صورتي كه وقتي در جهت كمال و تعالي مي رويم بايد اين بند ها از پايمان باز شود و هر چه به رب نزديك تر مي شويم بايد بي نياز تر شويم. كه اين درباره مرگ صادق است چون بعد از مرگ از اسارت مكان خارج مي شويم و فرد مرده ديگر جسم ندارد. پس يك بند باز مي شود و ديگر فكر غذا و پوشاك و سرپناه و .... كه همه زنجير هايي هستند وجود ندارد و حالا آيا عاقلانه است كه اين بند باز شده را دوباره به پايمان ببنديم؟ چرا بايد اين كا را بكنيم؟

+ محقق 
ضمنا كتابي در بازار موجود است به نام استادان بسيار زندگي هاي بسيار و جلد دوم آن به نام بازگشت درماني كه روانپزشكي تجربيات خود را از هيپنوتيزم خانمي كه بيماريهاي روان تني بسياري داشته و حتي با برگرداندن به كودكي كاملا درمان نشده و ناچارا پزشك طي هيپنوتيزم به او فرمان مي دهد كه به جايي برو كه مشكلاتت به آن برمي گردد و چندين زندگي او را مي يابند و مسئله مهم اينكه از آن به بعد كاملا درمان مي شود.
+ محقق 

ضمن عرض سلام

بنده صرفا جهت آگاهي و تصحيح اعتقاد شخصي ام در مورد تناسخ كنجكاو هستم، مطالب شما به نظر درست مي آيد و همينطور اين توضيحات:

http://www.eck74.blogfa.com/post-3.aspx

اگر لطف كنيد و با آيات قرآن پاسخگو باشيد كمال تشكر را دارم.